NOWOŚĆ

 

Serdecznie Was witamy na naszej stronie internetowej i hurtowni online www.d2obuwie.pl

Oferujemy obuwie pochodzące od sprawdzonych producentów, w najniższych cenach. Staramy się spełniać potrzeby każdego zgłaszającego się klienta, stąd elastyczność przy przeprowadzanych transakcjach. Nasza hurtownia obuwia, której siedzibą, jest Wólka Kosowska, stale się rozwija, systematycznie poszerza swój asortyment o najnowsze modele obuwia.

Nasza hurtownia obuwia posiada w swojej propozycji tylko i wyłącznie buty nowe, w przypadku otrzymania obuwia z wadą fabryczną klient ma pełne prawo do złożenia reklamacji, którą postaramy się jak najszybciej rozpatrzeć. Oferujemy obuwie damskie, męskie, młodzieżowe oraz buty dziecięce. W zakładce z butami damskimi znajdą Państwo między innymi buty sportowe, eleganckie baleriny, stylowe mokasyny, czółenka czy kilkadziesiąt modeli popularnych w tym sezonie szpilek. Pokaźną część naszej propozycji stanowią buty rodzimej produkcji, wykonane w całości w naszym kraju, wśród nich uwagę zwraca bogata propozycja sandałów i klapek.

Nasza oferta to także szeroki wybór akcesoriów do butów: wkładek (żelowych, lateksowych, skórzanych) podpiętek, zapiętek czy oryginalnych kompletów kapci. Po zatwierdzeniu i skompletowaniu zamówienia, jeden z pracowników naszej hurtowni skontaktuje się z Państwem, by poinformować o wysokości kosztów wysyłki oraz o ewentualnych promocjach i dostępności zamówionych przedmiotów.

Wszystkie zamówienia złożone przed godziną 14 zostaną wysłane tego samego dnia, po tej godzinie - następnego dnia roboczego.

Hurtownia online www.d2obuwie.pl jest prowadzona przez firmę:

LILY PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ul. Polna 10/A1/14
Wólka Kosowska, 05-552
Polska

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i życzymy Wam udanych zakupów!